Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Поетичні лабіринти Ксани Коваленко

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

12 березня в Молодіжному просторі обласної бібліотеки для юнацтва відбувся літературний вечір миколаївської поетеси Ксани Коваленко в рамках циклу “Народжене в Прибужжі слово”.

Ксана Коваленко — сучасна миколаївська поетеса, членкиня Національної спілки письменників України, авторка збірок віршів “Синие-яблоки-черные” (2008) та “Книга ангелов и стрекоз” (2016), дипломантка і лауреатка всеукраїнських фестивалів. Ксана є ініціаторкою та співорганізаторкою Всеукраїнського поетичного фестивалю “Ватерлінія”. Перші публікації її віршів з’явилися в журналах “Склянка часу”, “Согласование времен”, “Арт-шум”, “Поле литературное”. Нині поетеса готує до друку третю збірку.

Деякі штрихи до життєвої і творчої біографії Ксани Коваленко додала бібліотекарка Валентина Гавришко за допомогою інтерактивних ігор, перегляду поетичної stop-motion анімації “Взрослеют”, буктрейлеру на збірку “Книга ангелов и стрекоз” від Євгена Цимбалюка і голосних читань Ксаниних віршів, серед яких — нові, ще неопубліковані.


Присутні на зустрічі молоді колеги по перу — учасники літературно-музичного об'єднання “Молодість у віршах” — цікавилися думкою Ксани стосовно конкуренції серед митців. Вона зазначила, що поділяє людей “на критиків і котиків”. Саша Ра і Поліна Ніколенко детально проаналізували вірш “Смерть бумажного кораблика”. Думки дівчат приємно вразили Ксану і викликали жваву дискусію серед присутніх. Творча молодь також цікавилась, як авторка сприймає власні вірші та виражає думки через алюзії.


На завершення зустрічі Ксана роздала кожному стрічку з передбаченням, складеним із рядків власних віршів, та побажала “берегти свого внутрішнього кота”.


 
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.