Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Допоможемо дітям: благодійний аукціон робіт Дар'ї Мовчан

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Миколаївська художниця Дар'я Мовчан виставила на благодійний аукціон свої роботи, презентовані на виставці “Весняне натхнення” у березні 2020 року в Молодіжному просторі Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва.

На початку заходу до присутніх звернулася голова благодійної організації “Миколаївський обласний благодійний фонд “Соняшник” Олена Раткогло. Кошти від продажу картин збирали на лікування 15-річного Роми Шурміна і дворічного Сашка Парамонова. У Роми — Т-кліткова лімфобласна лейкемія, у Сашка — апластична анемія Даймонда Блекфена. Їм обом необхідна пересадка кісткового мозку. Тетяна Сорокіна і Андрій Алієв представляли лоти, підкреслюючи міфологічні мотиви різних країн світу в роботах Дар'ї. «Bluetones duet» підтримав захід виконанням парафраз на всесвітньо відомі джазові стандарти.

Загальна сума зібраних коштів склала понад 13 тис. грн, які передано батькам дітей. Організатори благодійного аукціону подякували учасникам словами Марка Аврелія: «Природа вклала в людину потребу піклуватися про всіх людей. І сьогодні ми з вами стали трохи ближче до свого призначення». Рідні Роми Шурміна і Сашка Парамонова будуть вдячні кожному за допомогу.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.