Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Всеукраїнський день бібліотек: наша команда

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

Сьогодні, 30 вересня, в наше бібліотечне свято, колектив Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва приймав вітання від адміністрації і профкому, користувачів, друзів і партнерів, а також радів за колег, нагороджених грамотами.

Почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації нагороджено “віртуальний інтерактивний автоматизований мозок” нашої бібліотеки, без якої будь-яка техніка не хоче працювати — Намесник Світлану Анатоліївну, завідувачку відділу автоматизації бібліотечних процесів. Почесними грамотами Миколаївської обласної ради нагороджено “душу й серце” нашого закладу, яка вболіває за кожне сказане й написане в стінах бібліотеки слово — Гервасьєву Тетяну Миколаївну, провідну бібліотекарку відділу автоматизації бібліотечних процесів; всеосяжного історика-знатока-актора і невгамовного молодіжного працівника Алієва Андрія Расимовича, завідувача відділу соціокультурної діяльності молоді.

Директор бібліотеки Наталія Вікторівна Ткаченко вручила грамоти управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації Гавришко Валентині, молодій нашій поетичній зірочці і бібліотечній надії; Гусак Марині, яка може приборкати будь-які соцмережі та комп'ютерні програми; Кондрацькій Анні, яка весь весняний карантин мучила відвідувачів сайту англомовними!!! ігроміксами; Криловській Оксані, головній бібліотечній Краєзнавиці, яка і екскурсію містом проведе, і квестом вулицями відправить; Чередниченко Марині, яка може розвіяти всі негаразди двома способами — або йогою, або психологічними прийомчиками. Вітаємо, ми класна команда!

Бажаємо, щоб у кожного українця була Своя бібліотека — сучасний і комфортний простір з креативними професіоналами.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.