Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Святковий професійний всеобуч для майбутніх колег

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, до обласної бібліотеки для юнацтва завітали майбутні колеги — студенти Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв — на професійний всеобуч “Сучасні технології — нові користувачі”, аби поєднати приємне з корисним: вітати і навчатися.

Зустрічала гостей і приймала поздоровлення з професійним святом Ірина Бринкіс, завідувачка науково-методичного відділу. Вона провела для студентів екскурсію відділами бібліотеки, розповіла про її історію і сучасність, познайомила зі злагодженою бібліотечною командою, що працює в синергії.

Пані Ірина детально зупинилася на основних напрямках роботи головного мозкового центру бібліотеки — науково-методичного відділу: аналітичному (укладання методичних рекомендацій, інформаційних бюлетенів, аналітико-статистичних видань), освітньому (організація обласних семінарів, професійних конкурсів, вебінарів, методичних годин), а також просвітницькому (молодіжні конкурси, інформаційні сесії, фестивалі молодіжної книги тощо), дослідницькому і рекламному.

У Молодіжному просторі естафету професійної майстерності продовжила завідувачка відділу комплектування фонду, каталогізації документів і бібліографії Світлана Рагімова, яка детально і фахово ознайомила студентів зі специфікою комплектування фонду бібліотек для юнацтва, відслідкувавши разом із присутніми шлях книги від закупівлі і до книжкової полиці.

Аби молодь відпочила (все ж свято!), бібліотекарка сектору медіа-освіти і творчості молоді Анна Кондрацька запропонувала переглянути відео про сучасні бібліотеки України, створене Українською бібліотечною асоціацією. Позитиву і змагального азарту додала інтерактивна гра “Про бібліотеку жартома і всерйоз”.

Наостанок — взаємні привітання, побажання успіхів у роботі і навчанні, приємні подаруночки на згадку про найкращу бібліотеку (ми, звичайно, вельми суб’єктивні в даному питанні, але ж ви нам вибачите. Надто ми любимо нашу МОБЮ! :-))

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.