Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Карантинна осінь: творча онлайн-зустріч із Тетяною Свірською і Тетяною Купрієвич

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

16 жовтня відбулась творча онлайн-зустріч “Світ душі і друкованого слова Тетяни Купрієвич і Тетяни Свірської”, організована Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва спільно з КЗ “Публічна бібліотека” Веселинівської селищної ради в межах проєкту “Бібліотечний простір для молоді: ланцюжок єднання”.

Ірина Бринкіс, завідувачка науково-методичного відділу МОБЮ, вітала учасників онлайн-зустрічі. Вона наголосила на ролі читання як важливому елементі розвитку окремої особистості і суспільства в цілому. Зауважила, що важливим завданням бібліотек Миколаївщини є популяризація літератури рідного краю. Саме з цією метою й організована сьогоднішня зустріч із літераторками Тетяною Свірською і Тетяною Купрієвич.

Учасники заходу познайомились із талановитою письменницею Тетяною Свірською. Затамувавши подих, молодь слухала вірші про слово і душу, мрію і щастя, життя і силу духу, любов і оптимізм в неповторному авторському виконанні: “Я не стану шукати винних...”, “Так переконливо дзвенить з усіх сторін...” “У світі ділків і прагматиків...”, “Ти забери мене із цього дня...” та ін. Присутні мали багато запитань до авторки, а вона радо на всі відповіла. “Що надихає Вас на творчість? — Справжні емоції щастя, болю, найбільшого враження, які й виливаються в прозові чи поетичні рядки”. “Коли найкраще пишеться? — Вночі”. “Що Ви любите читати? — Багато читала в дитинстві. Зараз перечитую твори Рея Бредбері, літературу духовного, філософського спрямування, Біблію, поезію”. “Що найбільше цінуєте в людях? — Конкретної відповіді не маю, але, як говориться в Біблії: “исследуйте сердца ваши”, тому стараюся творити лише добро”. “Яку книгу порекомендуєте читати дітям? — Своїм дітям читала “Волшебный возок” Виктора Кротова”. Пані Тетяна розповіла повчальну притчу про письменника і злодюжку і порадила присутнім книголюбам читати те, що несе продуктивний духовний заряд.

Вперше зустрілись шанувальники поетичного слова Веселинівщини з письменницею і журналісткою Тетяною Купрієвич, яка презентувала свої поетичні збірки «Съедобная азбука», «Карнавал», «Азбука имён», «Друг», «Нарисую словами», «Размышления», «Счастье». Пані Тетяна залюбки читала свої твори, пронизані добром, любов'ю, теплом, світлом. Вони вчать дружити, розуміти і підтримувати одне одного, жити та підкорювати нові висоти. Особливо вразила присутніх “Сказка о жеребенке”, в якій розкрита тема дітей з обмеженими можливостями. Письменниця ділилася думками, спогадами, секретами творчості, відповіла на численні запитання.


Зустріч пройшла в теплій, душевній атмосфері. Присутня молодь подякувала організаторам за чудову можливість хоча б в онлайн-режимі познайомитись та поспілкуватися з письменницями, побажала авторкам творчого натхнення і запросила завітати на Веселинівщину.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.