Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Участь у VІ-ій Міжнародній науково-практичній конференції «Стан та перспективи розвитку культурологічної науки»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

29 жовтня в онлайн-форматі відбулась VІ Міжнародна науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку культурологічної науки», організована ВП «Миколаївська філія Київського національного університету культури і мистецтв», участь в якій взяла фахівчиня обласної бібліотеки для юнацтва.

Конференція почалася з відкриття й пленарного засідання, а далі робота продовжилася в чотирьох секціях. У секції №2 “Бібліотечні, музейні та туристичні соціокультурні практики” з доповіддю “Обласний проєкт вивчення і промоції читання: реалізація і перспективи” виступила Тетяна Гервасьєва, провідна бібліотекарка відділу автоматизації бібліотечних процесів МОБЮ.

У виступі йшлося про основні етапи, напрямки і результати обласного бібліотечно-освітнього проєкту вивчення і промоції читання “Трикутник агентів змін: читацька компетенція бібліотекарів, вчителів, молоді”, реалізованого МОБЮ спільно з Миколаївською обласною організацією Національної спілки письменників України задля вивчення читацьких компетенцій бібліотекарів, вчителів, молоді й сучасного літературного процесу в цілому. Результативним прикладом переформатування бібліотечних підходів до промоції книги і читання став цьогорічний літературний проєкт — обласна мобільна виставка-інсталяція “Шокова терапія поезії Дмитра Креміня”. Бібліотекарка розповіла про її підготовку і презентацію, “карантинні” особливості проведення й очікувані підсумки, а також поділилась подальшими промоційними планами ОБЮ.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.