Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Дискусійний майданчик “Діалоги порозуміння”: шлях до себе

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

11 грудня учасники чергової зустрічі на дискусійному майданчику — учні Миколаївського економічного ліцею №2 — обговорювали тему “Шлях до себе”. Захід, організований обласною бібліотекою для юнацтва, відбувся на платформі Zoom.

Координаторка проєкту, бібліотекарка-психологиня Марина Чередниченко зауважила, що карантинні обмеження — це не привід не спілкуватися з друзями, особливо, коли так багато тем, над якими хочеться поміркувати. І запропонувала разом розібратися в питаннях психічного здоров'я та з'ясувати, що може зробити кожна людина для його збереження.

Пані Марина розповіла, чому так важливо саме зараз дотримуватися розпорядку дня, повноцінно харчуватися й знайти час для фізичних вправ, та у якому разі треба звернутися по допомогу до спеціаліста. Під час цікавого й змістовного обговорення всі учасники зустрічі дійшли спільного висновку: знайти шлях до себе — дуже важливо, адже лише коли живеш у згоді з собою, тобі під силу ладнати з іншими.


Марина Олегівна також познайомила ліцеїстів із книжковими цікавинками бібліотечного фонду, розповіла, як працює колектив бібліотеки в сучасних, дуже складних, умовах, а також порадила користуватися матеріалами, розміщеними на сайті ОБЮ, для успішного навчання і цікавого дозвілля.

Зустріч була дуже корисною для всіх, пройшла у дружній, позитивній атмосфері. Сподіваємося, що попереду ще багато цікавих діалогів, адже є так багато тем для плідних і відкритих дискусій.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.