Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Наша команда — переможці конкурсу #МандруйМиколаївщиною!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

22 лютого у Миколаєві підвели підсумки конкурсу туристичних гідів #МандруйМиколаївщиною, ініційованого Радою з питань розвитку туризму та рекреаційно-курортної діяльності при Миколаївській облдержадміністрації за підтримки управління молоді та спорту ОДА. Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва в особі Оксани Криловської та її авторські “Коротенькі відео-екскурсіії про історію Миколаєва” зайняла ІІІ-е місце у номінації “Найкраща влог-екскурсія”.
 
Кращих туристичних гідів визначало компетентне журі у складі Олени Гаврилової, старшого викладача підрозділу МФ КНУКіМ, Геннадія Євтушенка, директора агентства IT екскурсій MykolaivLookCity, Андрія Нероди, гендиректора компанії «Event company Super Свято», Валерія Чернявського, заступника директора Миколаївського обласного краєзнавчого музею, Дар’ї Арчібісової, представниці асоціації гідів України в Миколаївській області. Переможців визначали у таких номінаціях:
1. Краща онлайн-екскурсія, проведена у Миколаївській області у 2020 році в онлайн-форматі.
2. Краща влог-екскурсія, має бути викладена про Миколаївську область у 2020 році. Переможець визначається за більшою кількістю переглядів.
3. Краща міська екскурсія, має бути проведена будь яким містом Миколаївщини у 2020 році.
4. Краща еко-екскурсія, має бути проведена у 2020 році на території об’єкту природно-заповідного фонду Миколаївщини.
5. Відкриття року, номінація для юних краєзнавців до 18 років. Екскурсія повинна бути розроблена і проведена в 2020 році.
 
Провідна бібліотекарка відділу соціокультурної діяльності молоді Оксана Криловська вже протягом багатьох років координує в бібліотеці всю краєзнавчу роботу і особисто наповнює майж весь розділ сайту Краєзнавчий калейдоскоп. За цей час декілька тисяч школярів, учнів закладів профтехосвіти, студентів стали учасниками розроблених нею інтерактивних екскурсій вулицями міста, тематичних прогулянок, накшталт місцями Святого Миколая, скверами і парками, яхт-клубом... До речі, Оксана власноруч фотографує архітектурні пам’ятки, історичні об’єкти для презентацій на заходах, для ілюстрування матеріалів на сайті. За її ініціативою бібліотека щороку організовує вуличні квести — foot-квести “Історичний Миколаїв”, які користуються шаленою популярністю у молоді. За цей час вивчення історії Миколаєва і ознайомлення з нею підростаючого покоління стало для нашої спіробітниці не тільки робочим завданням, а перетворилося на хобі і переросло майже у другу професію екскурсовода.
 
У 2019 році Оксана ініціювала створення власного влогу краєзнавчих video-street-talking. Тепер у будь-якому куточку світу будь-хто може разом з нею пройтись Одеською, Котельною, вулицею Казарського... А відео-екскурсія півостровом Аляуди зібрала велику кількість переглядів також завдяки креативній роботі оператора — завідувачки відділу автоматизації бібліотечних процесів Світлани Намесник.
 
Пишаємося Оксаною і Світланою, нашими фахівцями “на всі руки”! Дякуємо організаторам за такий конкурс і будемо претендувати вже на перше місце у Конкурсі туристичних гідів #МандруйМиколаївщиною2021, який анонсувала Олена Гаврилова, пообіцявши збільшення кількості номінацій та подарунків. Долучайтеся!
 
 
 
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.