Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти 35-річний ювілей бібліотеки

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

14 грудня 2012 року на святкову програму, присвячену 35-річчю від дня заснування (15 грудня 1977 року) бібліотеки, завітали представники органів влади, соціальних і ділових партнерів, письменники і книговидавці, переможці обласних конкурсів, друзі і читачі бібліотеки.


Захід відкрив заслужений артист України Олександр Сичьов, виконавши написаний ним ще декілька років тому гімн нашої бібліотеки. Директор Наталія Вікторівна Ткаченко і бібліотекарі представили творчий звіт бібліотеки, презентували фотовиставку “Время читать!” (основну частину якої склали фотографії, надіслані на обласний тур Всеукраїнського конкурсу світлин “В об'єктиві я і книга”) і її каталог, експозицію “Будь на волне — читай!” з кращими творчими роботами обласних молодіжних конкурсів “Книга, яка сформувала моє життєве кредо” (2011р.) і “Поетичні лаври” (2012р.).

На особливу увагу заслуговують підготовлений до ювілею рекламно-інформаційний буклет про Миколаївську обласну бібліотеку для юнацтва (видавництво “Іліон”) і оновлений формат і дизайн бібліотечного сайту, “обличчям яких” стали наші молоді бібліотекарі і юні читачі. А ще ми з гордістю презентували — першу в Україні! — віртуальну 3D-екскурсію бібліотекою (Студія Thingslab). Такі 3D-екскурсії можна здійснити деякими бібліотеками Росії, Казахстану, Білорусі.

Під час святкування були нагороджені дипломами і цінними подарунками переможці обласних конкурсів — авторської поезії “Поетичні лаври”, професійної майстерності “Аукціон бібліотечних ідей”, обласного туру Всеукраїнського конкурсу світлин “В об'єктиві я і книга”: Катерина Семченко, Олена Запорожець, Дмитро Бєрін, Олена Сергіївна Бідняжевська (на жаль, не змогли приїхати з районів через погодні умови Людмила Анатоліївна Золотченко і Таісія Броніцька, а Наталія Миколаївна Мосензова отримала нагороду раніше).

За особистий вклад у справу культурного, духовного розвитку юного покоління, активну та плідну, багатогранну та багаторічну співпрацю у номінації «Найкращий соціальний партнер» грамоти отримали Попова Ольга Вікторівна, Коваленко Володимир Олександрович, Луста Володимир Вікторович, Дружина Людмила Борисівна, Дихтієвська Ольга Михайлівна, Прокопенко Тетяна Валеріївна. Також щиру подяку за багаторічну взаємовигідну співпрацю, особистий вклад у розвиток бібліотеки було висловлено нашим надійним діловим партнерам: Сквірському Юрію Леонідовичу, Гуляєву Віктору Костянтиновичу, Гуляєвій Лідії Степанівні, Гойману Сергію Вікторовичу.

Тепло, з гумором і примовками вшанували ми і наших постійних читачів за їх таланти, любов до книги, відданість бібліотеці і активну участь в її житті: родину Пономаренків у номінації “Суперчитаюча родина”, Степана Пономаренка у номінації “Найактивніший читач”, Ігоря Зайцева в номінації “Найпозитивніший читач”, Алісу Шандригіну у номінації “Надія бібліотеки”, Наталію Кучеренко в номінації “Найталановитіший читач”, Максима Караулова в номінації “Найінтелектуальніший читач”, Олену Шандригіну в номінації “Якщо не я, то хто?”, Владислава Тараненка в номінаціях “Містер Харизма” і “Читач-виручалочка”, Ірину Євгенівну Шкарупу в номінації “Читачів таких би нам побільше”.

Поет-аматор Наталія Кучеренко подарувала бібліотеці власне віршоване привітання з ювілеєм:

“Дом литературы” на Большой Морской,

Библиотекой для Юнацтва ты зовешься.

В мир книги-знаний всех уж много лет ведешь ты за собой,

Стремления к прекрасному с успехом прививать берешься!

Сегодня ты отмечаешь свой тридцать пятый год, с рожденья — юбилей,

И дверь парадная как никогда для всех открыта!

Ты собрала аншлаг из почетных, важных и дорогих гостей,

А как сияет счастьем твой коллектив, как рад он этому визиту!

По зову сердца и души здесь собрались все, в твой День рожденья,

Ведь ты наш Книги и Культуры Храм, ты нам всегда — отрада,

Источник жизни нашей сил, людского вдохновенья...

Несешь ты миссию всецелого Добра, оно же так всем надо.

А сколько функций ты призвана в себе нести,

Ты ж Муза многих направлений,

Но главное призвание твое — дорогой знаний всех за собой вести,

Чтоб личность развивать и помогать ей в самоутвержденьи!

Сегодня среди нас случайных гостей нет,

Здесь все — интеллектуалы!

Ответственно пред Вами речь мне было говорить,

А пожеланья юбиляру выскажу я просто: желаю я

Чтоб книг хороших, нужных в фонд твой чаще поступало,

Сотрудникам успехов по работе достигать и денежек прироста,

Чтоб всем самым современным оснащались твои залы,

Спонсоров тебе и меценатов, чтоб в этом помогали,

Чтоб на мероприятия свои гостей всегда много собирала,

Чтоб читатели к тебе спешили, вторым своим Домом называли!

В потоке нужных пожеланий мне тяжело остановиться.

О трудностях твоих я знаю, ведь у культуры испытаний час,

Но ты по жизни людям — их путеводитель,

А значит сможешь все одолеть и много добиться.

Стремись и дальше быть лучше всех, быть впереди других —

И делай это ради нас!!!


P.S.

Пусть молода я слишком, пусть не известна как поэт,

Осмелюсь все ж я в этот день

Призыв дать людям, дать совет:

Не будьте Вы невеждами, не сторонитесь Вы культуры —

Чтоб в жизни Человеком с большой буквы быть,

В библиотеку для юнацтва заходите —

В наш общий Дом, в «Дом литературы»!

Дякуємо, Наталко!


Сюрпризом для гостей і кульмінацією свята стало вручення номерних Сертифікатів “Почесний Друг бібліотеки” за багаторічну відданість бібліотеці, повагу до її ідеалів, підтримку проголошених цінностей. Сертифікатами було засвідчено успішне складання іспитів на ентузіазм, альтруїзм, мудрість і витримку народним депутатом України Миколою Жуком, артистом обласної філармонії Олександром Сичьовим, журналістом Оленою Курасою, керівником творчого об'єднання “Прибужжя” Валентиною Кривцовою, краєзнавцем Світланою Бойчук, членом Національної спілки фотохудожників України Андрієм Сливою, керівником Миколаївського молодіжного творчого клубу “Імпульс”, журналістом Андрієм Шаповаленком, читачем бібліотеки Владиславом Тараненком.

Під час урочистостей неодноразово було відзначено внесок в становлення бібліотеки її першого директора Новокрещених Надії Федорівни, дочка якої — наша колега, завідуюча бібліотекою Медичного коледжу Гетманець Лариса Володимирівна — завітала до нас на свято зі зворушливими поетичними рядками, присвяченими колективу бібліотеки:

Я в эти двери с трепетом вошла,

Здесь книжный храм, уют, и свет , и святость.

Звенят, поют души колокола,

Здесь юность постигает жизни радость.

Так много их — восторженных ребят,

Мечтательных, в большую жизнь влюбленных.

А сколько дней, недель и лет подряд

Вела их в книжный мир Новокрещенных.

То — мама несравненная моя —

В библиотеке первый ваш директор.

Она искала в ходе бытия

Для юношества в жизни верный вектор.

Считала, что Добро всего главней,

И нету для него альтернативы,

Пророча для девчат и для парней

Путь честный и, поистине, счастливый.

И не пропал ее душевный труд.

Те давние мальчишки и девчонки

Во взрослой жизни смело в путь идут,

Активны и не прячутся в сторонке.

Библиотека кадрами сильна,

У вас прекрасный, творческий директор,

Которая традициям верна,

Реализует новые проекты.

Порою, зло поймать нас хочет в плен,

Но не подвластны мы такому игу!

Ведь в трудный час поднимет мир с колен

И вознесет к высотам духа Книга!

Я тоже делу общему служу,

По должности — я зав. библиотекой.

Суть высшую я в книгах нахожу

В любом их дней в перипетиях века.

Без книги в мире жить нельзя ни дня.

Иначе будут юноши невежды.

Звалась Надеждой мама у меня.

Так пусть у всех сбываются надежды!


Колектив бібліотеки отримав поздоровлення з ювілеєм від депутата обласної ради Олени Іванівни Симоненко, яка вже багато років є нашою надійною підтримкою в усіх починаннях. В цей урочистий день прозвучало багато побажань процвітання бібліотеці і її колективу: від заступника начальника управління культури Миколаївської ОДА Л. О. Поддубної, директорів обласних закладів культури і видавництв, колег-бібліотекарів, наших ветеранів бібліотечної справи, викладачів навчальних закладів, читачів. Музичним подарунком господарям і гостям стали пісні (музика П. Ткаченка, слова Н. Іванової) у виконанні дітей співробітників — Олени Іванової, Катерини Драгуновської, Софії Гервасьєвої — і читачів бібліотеки — Вікторії Ливандовської, Анни Лутченко, — які всі є солістами шоу-групи “NIKO” Будинку творчості дітей та юнацтва Ленінського району (керівник — Петро Ткаченко).

 

В матеріалі використано відеосюжет із телевізійних новин Миколаївщини  Миколаївської обласної держтелерадіокомпанії

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.