Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Афіша Свято наближається...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Афіша

Свято наближається, чарівний світ книг чекає тебе, а ТИ записався до бібліотеки?!

Наприкінці березня в усіх бібліотеках України щороку проходить Тиждень дитячої та юнацької книги. Ми довго мудрували, як же нам вмістити велику кількість цікавих заходів, які ми напланували, в один маленький тиждень. Ну що це таке — Тиждень книги?! Адже книг так багато! (Як і ідей). Вирішили, що цей Тиждень логічно розпочати 21 і закінчити 31 березня, і вийде Декада книги. Посиділи, поміркували, порахували... І зрозуміли, що і десяти днів нам замало.

І взагалі, чого ми голови ламаємо? З 21 березня розпочинаємо молодіжний інформаційний марафон “Бібліотеки для молоді!” і пропонуємо тобі марафонити разом з нами протягом ДВОХ ТИЖНІВ дитячої і юнацької книги! (А може й трьох, як вийде).

21 березня
— виїзна інформаційна сесія для молоді м. Первомайська (Первомайськ, вітаємо!) з інтелектуальними іграми, тімбілдингом, презентаціями книг і зустрічами з письменниками. А тим часом в нашій бібліотеці на тебе чекає експрес-опитування “Світлофор”: все, що ти повинен зробити — вкинути кругляшок до скриньки. Навіщо? Прийди і дізнайся, або чекай, поки ми напишемо про це на сайті (а напишемо ми тільки у квітні! Коли порахуємо ваші кругляшки).

22 березня
— “Весняна книгоманія” чекає на тебе: книжкові і журнальні новинки, ноти і компакт-диски так і просяться, щоб ти їх взяв у руки (приходь на День інформації, якої у нас ціле море!). В цей день ти точно не пройдеш мимо бібліотеки, бо ми тебе будемо підстерігати ще на вулиці біля нашого порогу: сміливці, приєднуйтеся до нашого флешмобу о 14 годині. Читати можна скрізь!

23 березня — “Весняна книгоманія” у нас ще триває, а до твоєї оселі вже висаджується бібліодесант “Разом з книгою відкриваємо світ”. Ти отямився? Перевірив тиск, попив водички? Тоді, як тільки причепуришся, швиденько до нас на модну тусовку “Фрау Мода”. Потусуємось?..

24 березня
— “Весняна книгоманія”... О-о-о, а вона вже закінчилася! Всі з книгами і при своєму розумі? (Бо манія, навіть і книго-, навіть і весняна, вона така!) Тоді йдемо далі. А далі у нас щось дуже серйозне: “Джерело життя — чи зуміємо зберегти?”. Не лякайся, це тільки виглядає незрозумілим, а буде дуже цікаво, бо це арт-мозаїка. “Арт” — це мистецтво, “мозаїка” — це візерунок із різнокольорових камінців, скелець, інших матеріалів. От і виходить, що ми покажемо тобі мозаїку з різних видів мистецтва, де головний елемент — фотографія! А навколо неї чого тільки немає! (А якщо чого і немає, то можеш нам принести і від себе до нашої арт-мозаїки додати).

25 березня — Ти все ще разом з нами? Тоді ми для тебе влаштуємо свято — свято книги “Скарбниця знань — то книга наймудріша” і подаруємо тобі кольорову повітряну кульку. Ти посміхаєшся? Бачиш, скільки мало для щастя було треба — прийти до нас! А тепер настав час бонусів! А бонус у нас — СЛАВА! І ми робимо тобі пропозицію, від якої ти не можеш відмовитись: стань учасником снепшоту “Місто читаючих людей”. У тебе на вибір два варіанти участі: або в якості фотографа, або в якості героя фотографії. Твоє фото і твоє прізвище займуть гідне місце на нашій Алеї слави (і у бібліотеці, і на сайті).

26 березня
— Ти сподівався, що бібліотека в цей день не працює і ми залишимо тебе у спокої? Марні сподівання. Ми будемо розважати тебе на сайті. Можеш переглянути наші книжкові виставки, раптом щось сподобається? Можеш послухати музику. Якщо хочеш, почитай наші новини і напиши до них свій коментар або проголосуй у фотоконкурсі. Для здійснення останніх двох бажань не забудь попередньо зареєструватися на нашому сайті і дочекатися підтвердження на електронну пошту (запевняємо, все швидко!).

27 березня — А тепер годі розважатися, напруж свій мозок, бо ти можеш стати вболівальником однієї з команд інтелектуальних ігор “Брейн-юніор”. Нашу бібліотеку “окупувала” справжнісінька знімальна група з обласного телебачення каналу “Миколаїв”, щоб кожної суботи всі миколаївці могли подивитися о 9 ранку передачу “Брейн-юніор”. А твоя велика місія — не тільки вболівати і кричати “Вперед, інтелектуали!”, а і заробляти бали для своєї команди.

28 березня
— Ти ввійшов в азарт? Бажаєш ще чогось такого... незвичного? Завітай на Прем'єр-клас “Відлуння часу” і не пожалкуєш: поезія Володимира Грекова” — це література для неординарних особистостей. Легкість стилю, прискіпливість у деталях, перекличка внутрішніх відчуттів і образів зовнішнього світу, вражаючі асоціації... Ми не поети, ми бібліотекарі, але поезія (не вірші!) Володимира — це щось! Володимир, покажи клас!!!

29 березня
— Ти вже побував флешмобером? Сподобалось? А тепер ми пропонуємо тобі стати буккросером і почитати книги з “безпечної полиці” (хоча це і не полиця, а ціла шафа). Стань учасником Bookкроссингу під назвою “Перетвори світ в бібліотеку!” і тобі це сподобається! До речі, ідею буккроссингу запропонував ще у 2002 році спеціаліст з інтернет-технологій Рон Хорнбекер, який залишив 20 книг з пояснювальними написами в холі свого готелю. Цей рух дуже популярний у Сполучених Штатах Америки, Франції, Італії (влада Флоренції подарувала руху 4000 книг!) і дуже слабко розвинений в Україні. Миколаїв, шикуйся, хай на нас рівняється вся Україна. Даєш буккроссинг!

30 березня — Мабуть, ти вивчав у школі на уроках літератури творчість Василя Симоненка? “Ти знаєш, що ти людина”, “Вино з троянд”... А ти знаєш, що доля більшої частини його літературної спадщини невідома? І що і досить не встановлена стовідсотково причина смерті 28-річного поета? Запрошуємо тебе на годину поезії “Поборник честі й правди”. Василь Симоненко боровся за незалежність України, захищав правду, мав честь і гідність... І він, як і всі, був молодим, і просто кохав...

Я чекав тебе з хмари рожево-ніжної,
Із ранкових туманів, з небесних октав,
Коли думи збігалися з мли бездоріжної
І незвіданий смуток за душу смоктав.
Я від тебе жадав незвичайного й дивного,
Щоб з'явилася маревом, видивом, сном,
Щоби я знемагав од дихання нерівного,
Од заклятої радості під вікном.
І не міг я спекатися словесної пишності,
Одсахнутись ураз од кокетливих мрій —
Волочив я тебе в ореолі безгрішності
Крізь хитливих ілюзій розкиданий стрій...


31 березня — І знову про кохання (а куди ж без нього?), тільки на цей раз це наш земляк Віктор Скаржинський. Ти бував у Трикратах, що на Вознесенщині? Дивний ліс серед степу, річечки і місточки, квіти небачені, риби заморські... І все це — сам, всі ці справжні дива своїми руками втілив у життя Віктор. І все заради неї одної-єдиної, своєї коханої Катерини... Ау, хлопці, а ви таке можете? Нашому величному земляку, унікальній особистості, Віктору Петровичу Скаржинському ми присвячуємо краєзнавчий альманах “Шанований незнайомець: В. Скаржинський”

1 квітня
— ... І на що ми чекаємо? Де твоя посмішка? Це ж 1 квітня! Це тільки нам не смішно, бо ми прийшли на роботу в цей день, коли всі люди їдуть до Одеси на гуморину. Якщо ти не “всі люди”, а як ми, то приходь до нас і будемо веселитися разом (розважальну програму з караоке гарантуємо). Вітаємо з Днем сміху, бажаємо гарного настрою, веселого і приємного дня!

2 квітня — Ти сподівався, що бібліотека в цей день не працює і ми залишимо тебе у спокої?! І ти був правий! Після учорашньої розважальної програми, після цілого дня сміху ми відпочиваємо... А ти можеш побігати по нашому сайту, можеш навіть написати щось за нас.

3 квітня
— Хоча у більшості людей ще й сьогодні вихідний, двері нашої бібліотеки вже відкриті. І у нас сьогодні, як майже кожної неділі, зібрався Молодіжний творчий клуб “Імпульс”. Завітай у гості, познайомся з хлопцями і дівчатами, подивися і послухай... Бо розповісти, чим вони займаються, важко, — вони займаються всім. Головне, що все роблять з натхненням. Одним словом, творчі люди!

4 квітня
— Третій тиждень нашого марафону. Як настрій, як самопочуття? Все о'кей? Ти став справжнім марафонцем на великі дистанції і заслуговуєш на відпочинок. Пропонуємо пригальмувати, зручно вмоститися у м'якому кріслі і  послухати авторські вірші, пісні під гітару і фортепіано хлопців і дівчат із іншого нашого клубу — літературно-музичного — “Белый кот”.

5 квітня
— виїзний Фестиваль молодіжної книги “Чит@й.Молодь.mk.ua”. Березанка, фестивалимо разом? Гучніше, ми не чуємо! Да? Тоді зустрічайте нас!

6 квітня
— Все!!! Молодіжний інформаційний марафон “Бібліотеки для молоді!” завершено, але... Наше бібліотечне Дерево пізнання завжди радо зустрічає тебе.

Книги завжди шукають собі друзів, які б їх прочитали, зрозуміли, і полюбили. У кожної книги є “батьки”, які з любов’ю її створювали, які вклали в неї частку своєї душі. Письменники, поети, вчені, що їх писали, художники, що їх ілюстрували, завжди вірять, що їх книги знайдуть собі друзів і шанувальників. І ти — їх друг. Сподіваємось, ти цей марафон проведеш разом за нами і книжками. Ти готов?

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.