Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Давайте познайомимось Про нас пишуть Для учнів Миколаївської школи № 11 провели семінар-тренінг щодо протидії булінгу [Електронний ресурс] // Свідок.info. — 2019. — 27 лютого.

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Давайте познайомимось - Про нас пишуть

Однією з основних стратегій центрів з надання безкоштовної правової допомоги є правопросвітницька діяльність та об'єднання різних організацій для проведення якомога більш ефективних та цікавих заходів. Про це повідомляється на сторінці Другого миколаївського місцевого центру з надання безкоштовної правової допомоги.


Так, 26 лютого відбувся семінар-тренінг щодо протидії булінгу для учнів Миколаївської загальноосвітньої школи №11, яку очолює Олександр Вікторович Горобець.

Семінар провели фахівці відразу трьох партнерів-організацій: шкільний офіцер патрульної поліції Миколаївської області Анна Хитько, яка розповіла про поняття булінгу та відповідальність учасників освітнього процесу за його скоєння, завідувач відділу Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва Андрій Алієв, який розповів про тимбілдінг як спосіб подолати булінг у колективі, розповів про психологічну шкоду, яку завдає цькування, та начальник відділу Другого миколаївського місцевого центру з надання безкоштовної правової допомоги Вадим Жепало, який виступив у ролі модератора заходу, розповів дітям про їх право на отримання безоплатної правової допомоги.

“Зазначимо, що попри велику насиченість, завдяки взаємодії та порозумінню виступаючих, семінар тривав досить обмежений час і дозволив охопити широке коло питань”, — повідомляють організатори.

Для учнів Миколаївської школи № 11 провели семінар-тренінг щодо протидії булінгу [Електронний ресурс] // Свідок.info. — Електрон. дані. — Режим доступу: https://svidok.info/ru/evidence/26429. — Назва з екрана. — Дата публікації: 27.02.2019. — Дата перегляду: 28.02.2019.

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.