Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Інформаційно-ресурсний центр Конкурс-2014 "Моя майбутня професія" Результати молодіжного конкурсу портфоліо

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Інформаційно-ресурсний центр - Конкурс-2014 "Моя майбутня професія"

Підведені підсумки обласного молодіжного конкурсу портфоліо “Моя майбутня професія необхідна суспільству”, який проводився Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва з 10 лютого до 10 квітня 2014 року. Метою конкурсу було виявлення і підтримка кращих прикладів професійного самовизначення молоді Миколаївської області та її впевненості щодо подальшої самореалізації за фахом, сприяння формуванню розуміння значущості кожної професії в суспільстві.


У конкурсі взяли участь користувачі 16 Централізованих бібліотечних систем Миколаївської області: Арбузинської (4 конкурсанта), Баштанської (2), Березанської (3), Братської (4), Веселинівської (7), Врадіївської (1), Вознесенської (2), Доманівської (1), Казанківської (1), Кривоозерської (1), Миколаївської (1), Новобузької (5), Новоодеської (1), Очаківської (2), Первомайської (8), м. Первомайська (2). До Оргкомітету надійшло 44 роботи від 45 учасників. З них 3 роботи не прийнято до розгляду журі через невідповідність поданих заявок вимогам конкурсу (п.3.1 “Положення про обласний молодіжний конкурс портфоліо”, а саме вікове обмеження для учасників).

Які ж професії обрали наші конкурсанти? Льотчика і хореографа, лікаря і повара, візажиста і бібліотекаря, вихователя і юриста, товарознавця і еколога, філолога і психолога, тракториста і ветеринара, бухгалтера і менеджера, екскурсовода та агронома, дизайнера. Аналіз есе свідчить, що є бажаючі продовжити родинні професійні династії: вчителя, лікаря, ветеринара. Найбільш популярними виявилися професії вчителя (7 робіт), журналіста (5), перекладача (4). Але чи вдасться молоді знайти перше місце роботи, реалізувати себе за обраним фахом? Як зазначила представник обласного центру зайнятості Н.Г. Русанова, за даними центру сьогодні на ринку праці Миколаївської області відсутні вакансії журналіста, тільки одна організація шукає перекладачів, більше шансів мають вчителі і вихователі позашкільної освіти... Але ми сподіваємося і бажаємо, щоб всі молоді люди не тільки обрали улюблену професію і отримали відповідну освіту, а й знайшли роботу за фахом, яка буде приносити їм позитивні емоції та забезпечувати максимальну реалізацію можливостей і сподівань.

До складу журі конкурсу ввійшли: Наталія Русанова, начальник відділу організації профорієнтації Миколаївського обласного центру зайнятості; Наталія Ткаченко, директор Миколаївської ОБЮ; Оксана Ярмоленко, заступник директора по бібліотечній справі МОБЮ; Наталія Фоменко, заступник начальника відділу організації профорієнтації Миколаївського обласного центру зайнятості; Марина Петрова, завідуюча науково-методичним відділом МОБЮ; Наталія Драгуновська, методист науково-методичного відділу МОБЮ. Враховуючи загальну кількість набраних балів (максимальна — 30), прописані у Положенні критерії оцінювання — змістовність поданих робіт; наявність і переконливість власних міркувань щодо цікавості та важливості обраної професії; напрацювання щодо розвитку здібностей відповідно до вимог майбутньої професії; технічний рівень електронних презентацій — журі визначило переможців.

I місце — Співак Ігор Вікторович, с. Лиса Гора Первомайського району, учень Маринівського аграрного ліцею, майбутній тракторист-автослюсар (30 балів)

ІІ місце — Дереновська Тетяна Юріївна, с. Агрономія Арбузинського району, учениця 11 класу Агрономійської ЗОШ, майбутній тележурналіст (26 балів)

ІІІ місце — Степанченко Ніна Олександрівна, с. Баратівка Новобузького району, студентка Новобузького педагогічного коледжу, майбутній вихователь у дитячому садочку (23 бали)

Також вирішено нагородити грамотою та заохочувальним призом від організаторів конкурсу Яжло Ростислава Сергійовича, учня 9 класу Новогригорівської зош Арбузинського району, майбутнього вчителя (22 бали).

Оргкомітет вітає переможців, дякує всім конкурсантам за участь і щиро вдячний Русановій Наталії Григорівні за головування у журі. Про дату і час урочистого нагородження дипломами та призами, яке відбудеться у червні, переможці будуть повідомлені Оргкомітетом особисто за наданими контактними телефонами.

Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.