Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Зікратова К. В. Відлуння свята державності та єдності України в бібліотеці (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

28 січня в Баштанській центральній районній бібліотеці відбувся історичний екскурс “Україно, твоя доля — єдність, злагода і воля”, присвячений 97-й річниці Соборності України. На заході були присутні учні 11-Б класу ЗОШ №1 разом з вчителем історії Л. О. Рясик.


Ведучі заходу, бібліотекар юнацької кафедри К. В. Зікратова та провідний бібліотекар Л. В. Штефан, розповіли учням про історичні факти подій минулого століття, намагаючись поглибити знання про історію Дня Соборності України, а також презентували видання експрес-виставки “Соборна Україна — наша єдність і сила”. Юнаки та дівчата переглянули відео проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР. Кожен з них відчув значущість єдності українського народу та гордість за свою неньку-Батьківщину.

Неабияке враження справив на учнів відео-показ про “живі ланцюги” на мосту Патона міста Києва, які стали символом святкування Дня Соборності з 1990 року і до сьогодні. Старшокласники створили власний “живий ланцюг” на знак єдності нашої держави, продемонструвавши підтримку, волю, патріотизм. Адже молоде покоління — майбутнє нашої держави, її гордість, надія та перша цеглинка у створенні соборної, міцної та квітучої держави.


Школярам подарували календарики-візитки на 2016 рік “Хай Україна вся читає, бо книга нас усіх єднає!”, підготовлені працівниками центральної районної бібліотеки.


К. В. Зікратова, бібліотекар юнацької кафедри Баштанської ЦБС

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.