Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Кориновська О. Г. Повернення до життя (Снігурівська ЦРБ)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Соціально-психологічним проблемам, що виникають у демобілізованих воїнів АТО, був присвячений захід “Повернення до життя”, який Снігурівська центральна районна бібліотека проводила разом із соціальним партнером — Снігурівським районним центром зайнятості.


На зустріч з воїнами бібліотекарі запросили практичного психолога з Снігурівської гімназії. Завдяки доброзичливості бібліотекарів та професіоналізму психолога воїни поступово йшли на відверту розмову, у ході якої стало зрозуміло, кому і яка допомога потрібна. Адже чоловікам, які пережили стресові ситуації та побували під кулями, важко пристосовуватися до мирного життя. Як результат — напруженість у родині, недовіра (іноді навіть до батьків), негативна реакція на зовнішні подразники. Це — минуче, але про це необхідно говорити зараз, бо у чоловіків можуть виникати серйозні психічні розлади.

Бібліотекарі разом з воїнами взяли участь у тренінгу “Намалюй свій настрій”, під час якого негативні емоції відступали по мірі завершення роботи над малюнком.

Усім демобілізованим були роздані буклети “Памятка вернувшимся с войны” та цілодобові контактні телефони практичних психологів Снігурівки.


О. Г. Кориновська, бібліотекар відділу обслуговування Снігурівської ЦРБ

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.