Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Кузьмінська В. Святого неба голуба безмежність освячує державну Незалежність (Кривоозерська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

1 вересня на урок державності «Святого неба голуба безмежність освячує державну Незалежність» до Кривоозерської центральної районної бібліотеки завітали учні першого курсу професійно-аграрного ліцею з викладачами Чайкою А. та Штим С.
Цьогорічний «Перший урок» був присвячений 25 річниці Незалежності України.

Перед заходом методист Кузьмінська В. В. ознайомила присутніх з роботою районної бібліотеки та її послугами. Бібліограф Лаврик А.Г. зробила презентацію виставки–літопису «Найсвятіше слово на землі Одне. Високе. Світле. Україна!».

До уваги учаників були представлені книги, які розповідають про великий історичний шлях українського народу, про національних героїв та сьогодення України, зокрема це повісті молодого письменника Марка Рудневича «Я з небесної сотні» та Василя Базіва «Армагеддон на Майдані». Бібліотекар абонементу Дмітрієва Г.Ф. провела мультимедійну слайд-презентацію, екскурс в історію «Шлях до Незалежності України».

Кузьмінська В.В., методист Кривоозерської ЦБС

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.