Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Кузьмінська В. В. Онлайн-зустріч з кінокомандою (Кривоозерська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

6 вересня в Кривоозерській центральній районній бібліотеці пройшла онлайн-зустріч з творчою командою українського сімейного фантастичного фільму “Бобат — енергія всесвіту” в рамках ІІ Всеукраїнської інноваційної інтернет-конференції “Розвиток медіапсихології та медіаосвіти України”, що зараз демонструється в кінотеатрах.


Онлайн-зустріч транслювалась на офіційній сторінці фільму в Фейсбук. У заході взяли участь учні 9-х класів Кривоозерських ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та №2 з вчителем суспільних дисциплін Коваль А. І. та практичним психологом Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Чагарним Р. І.Фільм повністю українського виробництва – починаючи від сценарію і закінчуючи спецефектами. Як розповідають творці фільму: «Ця стрічка стала випробуванням для усієї VFX індустрії, адже її повністю зробили наші спеціалісти».Синопсис фільму: Внаслідок потужного вибуху на Сонці по всій Землі може зникнути електроенергія. Електромагнітне поле Землі – це щит, збудований людьми, що формується спеціальними енергетичними Станціями, одна з яких була відключена Сміттярами – невідомими істотами. 12-річний Вадик потрапляє в коловорот подій і на його плечі лягає місія з порятунку світу. Йому на допомогу приходить Бобот – трансформаторна будка, носій Енергії Всесвіту. Разом вони намагаються запобігти катастрофі. Тепер від мужності Вадика залежить доля людства.В. В. Кузьмінська, методист Кривоозерської ЦБС


 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.