Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Краєзнавчий foot-квест до дня міста (Баштанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

«Відкрий Баштанку в своєму серці» – під такою назвою 16 вересня Баштанська центральна районна бібліотека провела захоплюючий краєзнавчий foot-квест, присвячений 212-й річниці нашого рідного міста.

Квест розпочався в містечку «Казка», де була святково оформлена «Бібліотечна альтанка», біля якої працювала книжкова виставка-експозиція «Баштанка – місто сонця і тепла». Мешканці міста, гості, учасники foot-квесту ознайомилися з такими краєзнавчими виданнями: «Історія міст і сіл Української РСР. Миколаївська область», «Дума про Баштанку», «Баштанський район – перлина степового краю», «Баштанщина – край необмежених можливостей», «Баштанському роду нема переводу», «Слава героям», «Завжди в бойовому строю», «Король баттерфляя», «Баштанський футбол» та інші. Присутні із великим захопленням перегортали сторінки прозових книг та поетичних збірок наших талановитих земляків письменників та поетів: Олександра Олександровича Сизоненка, Леоніда Мусійовича Кльосова, Оксани Смоли, Василя Шведова, Галини Гавви, Віктора Коваленка, Ірини Пшиченко, Степана Твердого, Діани Хижняк. В багатьох своїх творах вони з великою гордістю та любов’ю прославляють свій рідний край та оспівують неозорі південні степи, щедрі хлібодайні землі, мужніх героїв і працьовитих хліборобів.

Відкрив захід міський голова І. В. Рубський, який привітав молодь з Днем міста, розповів про здобутки громади та побажав успіхів у виконанні завдань foot-квесту. З привітальним словом звернувся до молоді і перший заступник голови райдержадміністрації О. Д. Славінський.

Учасниками бібліотечного заходу стали учні старших класів загальноосвітніх закладів міста. Заклади представляли - команда «Невгамовні» ООШ №1 разом з шкільним бібліотекарем Безручко Т. А., команда «Факел» ООШ №2 разом з вчителем української мови та літератури Бурдейною О. П. та команда «Євродіти» Баштанської гімназії разом з вчителем зарубіжної літератури Воробйовою О. Ю. Ведуча заходу Шкарбан Л. Є оголосила умови проведення квесту та запросила команди представити свої девізи, а капітанів команд взяти участь у бліц-турнірі. Гомерський Дмитро, Бабійчук Наталя та Гераков Микола правильно і впевнено відповіли на всі запитання та отримали перші завдання квесту, які були в кольорових кульках.

Квестери взяли участь у цікавих перегонах вулицями міста. Учасникам необхідно було пройти маршрут, знаходячи історичні та культурні об’єкти, та дати правильні відповіді на запитання, що стосувались історії нашого рідного міста, архітектурних споруд, видатних людей Баштанщини. Всі учасники заходу виявили високий рівень знань, які дозволили впоратись із завданнями квесту. А перемогу здобула команда «Євродіти» Баштанської гімназії, які не тільки найшвидше здолали маршрут гри, а й дали правильні відповіді на конкурсні запитання.

Директор Баштанської ЦБС Г. І. Борщевецька підвела підсумки foot-квесту та запросила міського голову І. В. Рубського вручити головний приз команді-переможниці, а також дипломи та солодощі всім учасникам.

Під час квесту учасники мали чудову нагоду перевірити свої знання, проявити ерудицію, кмітливість, уміння працювати в команді.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.