Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Степанченко С. В. Ікони, вишиті на полотні (Арбузинська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

23 листопада в «Творчій майстерні талантів» Арбузинської центральної районної бібліотеки відбулася презентація виставки ікон. В цей день зібрались наші творчі користувачі: майстрині вишивки, поети, поціновувачі поетичного слова, учні 11 класу ЗОШ №2 ім. Т. Шевченко — всі мали змогу помилуватися іконами та картинами майстринь Рябухи О.В., Бєлік Т.С., Дроздової З.М., Дейнеги М.І., Сідень Т.Г., Лангвізер Т.С., Антоненко О.М., Зайцевої Т.М.


Наші майстрині – люди з золотими руками та небайдужими серцями. Це творчі особистості, справжні господині і берегині роду, мають вишуканий смак, великий талант та працелюбність, захоплюються створенням справжніх шедеврів краси та залучають до цієї прекрасної справи рідних та близьких, діляться творіннями.

Невимушена розмова між майстринями, враження від побаченого, обмін думками і досвідом створили затишну атмосферу, яка надихнула поетесу Ткаченко Н.М. і вони прочитала свій вірш про майстринь-рукодільниць. Звучали українські народні пісні у виконанні Зайцевої Т.М., до якої дружно приєднались всі присутні.

Давнє українське мистецтво вишивання поступово відроджується і набирає нових обертів. Серед присутніх на заході старшокласників Сідень Єлизавета теж гарно вишиває і має в своєму доробку картини, серветки, рушник.Директор Будинку культури Зайцева Т.М. нагородила Грамотами обласного управління культури національностей та релігій Дроздову З.М. та Антоненко О.М.

Веселе дружнє спілкування захопило всіх учасників, яким подобається затишна аура нашої території творчості. Адже тут можна почути цікаві історії, отримати імпульс до нових задумів і кваліфіковану оцінку майстринь.

С. В. Степанченко, завідувач відділу обслуговування Арбузинської ЦРБ

 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.