Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Журба Н. І. Правовий брейн-ринг “На терезах Феміди” (Березанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

У рамках Всеукраїнського тижня права в Березанській центральній районній бібліотеці відбувся правовий брейн-ринг «На терезах Феміди» для школярів старших класів. Метою заходу було виховувати в школярів зацікавлення щодо правових знань, популяризувати правові закони, формувати правову культуру школярів.

Ведуча брейн-рингу Музиченко О. С. запросила присутніх до подорожі у світ права – важливого досягнення цивілізації, що виникло ще в давнину і протягом тривалого часу впливало на життя суспільства в цілому й кожної людини зокрема. Розповіла, що користування житлом, купівля речей, проїзд у транспорті, заощадження у банку, відвідування школи, професійна діяльність – це різні форми участі особи в правовідносинах, що регулюються встановленими державою правилами, нормами права. Знання та свідоме застосування правових норм робить життя людини ефективним, безпечним, а отже і більш щасливим. Організатори заходу намагалися домогтися, щоб діти по-новому подивилися на право, щоб у грі краще засвоїли його норми.

Головою журі була наша постійна гостя та порадниця в правових питаннях Бенедюк Людмила Олександрівна, начальник відділу «Березанське бюро правової допомоги» Першого миколаївського місцевого центру з надання БВПД.

Ведуча запропонувала присутнім командам вибрати назву, таким чином утворилася команда дівчаток «Феміда» та хлопчиків «Праволюби» зі спільним девізом «Як світло денне, нам потрібне право, бо без законів не живе держава!» Школярі відповідали на питання вікторини, вирішували важливі правові ситуації, коментували ті чи інші випадки з життя. Звісно, все це під пильним наглядом нашого журі та його голови - професіонала своєї справи.

Вболівальники теж не залишились без діла – своїми знаннями в галузі права змогли принести очікувані бали до улюбленої команди.

Гра виявилася захопливою, пізнавальною та цікавою. Діти із задоволенням і вдячністю розійшлися, пообіцявши частіше цікавитись правовими питаннями, тому що незнання закону не звільняє від відповідальності за його порушення.

 

Н. І. Журба, заступник директора Березанської ЦРБ


 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.