Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Журба Н. І. Соборність держави – єднання народу (Березанська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Закінчується зимовий святковий цикл – три великі релігійні свята зігрівають добром і злагодою наші серця, вселяють надію на те, що майбутнє буде щасливим, завтрашній день буде радісним, а Україна – вільною й єдиною.

Чи не символічно, що саме по завершенню цих величних свят відбулась вікопомна подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави – Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу.

Ця подія ознаменувала собою здійснення віковічних мрій багатьох поколінь українців. Адже соборність нашої держави означає цілісність нашої землі та єдність наших прагнень на шляху до розбудови квітучої і заможної України. Взаємна готовність працювати над тим, щоб у нашому спільному домі панували мир, закон і благополуччя, невіддільна від почуття національної свободи та гідності.

З нагоди відзначення Дня Соборності України в Березанській районній бібліотеці відбувся захід під назвою «Соборність держави – єднання народу». Бібліотекар Спаська А. В. прагнула донести важливість розуміння таких понять, як «патріотизм», «єдність» та «державність». Вона ознайомила присутніх з історичними фактами проголошення соборності України. Присутні дізналися про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який був глибоко історично мотивований і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу.

Продовжили захід грою-вікториною «Як я знаю Україну». Було запропоновано взяти участь в аукціоні знань, на якому правильні відповіді можна було придбати лоти (призи). На аукціоні були представлені такі лоти: «Історичний», «Географічний», «Українська гривня», «Літературний» та «Народознавчий». Необхідно було відповідати на різноманітні цікаві запитання, згадувати хронологічну послідовність українських народних свят, пригадувати історичні факти тощо.

Завершили цю теплу і цікаву зустріч уже традиційним створенням «живого ланцюга», який є символом єдності та соборності нашої України.

Н. І. Журба, заступник директора Березанської ЦБС
 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.