Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Завгородня Л. М. Літо з книгою в бібліотеці (Новоодеська ЦБС)

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

Вже традиційно в Новоодеській центральній районній бібліотеці проводиться для учнів 5-8-х класів загальноосвітніх шкіл Нової Одеси зустріч у Summer Language School –  англомовному таборі, який діє при Будинку дитячої та юнацької творчості.

12 червня його учасники, старшокласники шкіл №1, 2, 3 та Гуманітарної гімназії, завітали до Центральної районної бібліотеки. Тема зустрічі – «Хобі – улюблене заняття».

Під час заходу учні взяли участь у бібліотечній екскурсії, де ознайомились з діяльністю відділів бібліотеки, а потім на них чекала зустріч з місцевою поетесою З. Я. Видашенко, яка ознайомила всіх присутніх зі своєю колекцією носових хустинок, яку вона збирає з 1975 року. Власні вірші та проза, які читала авторка, не залишили нікого байдужим.

Бібліотекар юнацького абонементу ознайомила всіх з новинками художньої літератури, серед яких книжки для підлітків, фантастичні романи А. Сапковського, твори С. Кінга та інші. Із задоволенням учні переглянули буктрейлери на книги за шкільною програмою і улюблені детективи.

Завершився захід флешмобом «Ми за Європу! Ми за мир!», у якому взяли участь всі юні мовознавці.


Л. М. Завгородня, завідувачка відділу обслуговування Новоодеської ЦБС


 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.