Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Вітаємо: Н. В. Ткаченко – кращий працівник культури 2013 року!

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

На початку грудня в Миколаївській облдержадміністрації відбулася церемонія нагородження кращих працівників галузі культури Миколаївської області. Нам надзвичайно приємно, що цьогорічним переможцем у номінації «За вагомий внесок у розвиток літератури» стала директор обласної бібліотеки для юнацтва Наталія Вікторівна Ткаченко, знана як поетеса Наталія Іванова. Протягом 2013 року у навчальних закладах та бібліотеках міста відбулися презентації творчих проектів Наталії Ткаченко за участю вокальної групи «NIKO» під керівництвом композитора Петра Ткаченка.


Колектив бібліотеки вітає переможницю із заслуженою нагородою і бажає поетичного натхнення, невичерпної наснаги до праці, подальших успіхів, втілення в життя нових творчих планів. Наталіє Вікторівно, ми пишаємося Вами!

Щорічне преміювання 50-ти кращих діячів культури у 15 номінаціях було започатковано Миколаївською обласною радою у 2010 році з метою підвищення ролі та авторитету працівників галузі культури у суспільстві. Премія присуджується за вагомий особистий внесок у розвиток окремих напрямів галузі культури, впровадження інновацій та новітніх технологій у роботу закладів культури і мистецтва області та реалізацію важливих культурно-мистецьких проектів регіону.

У 2013 році членами конкурсного комітету було розглянуто кандидатури 98 претендентів на отримання премії, які в поточному році показали найкращі результати творчої та трудової діяльності. Переможці були нагороджені дипломами і грошовими преміями. Урочистоста церемонія нагородження завершилася святковим концертом.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.