Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Спорт об'єднує молодь

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

8 квітня у Миколаївському вищому професійному училищі технологій та дизайну відбулося спортивне свято “Хай нас об'єднає спорт”, присвячене Всесвітньому дню здоров'я, що відзначається міжнародною спільнотою 7 квітня. Організаторами виступили Миколаївський обласний благодійний фонд “Індиго”, Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва, Миколаївська обласна громадська організація “Федерація легкої атлетики” і відділення Національного Олімпійського Комітету України в Миколаївській області.


На заході були присутні відомі спортсмени Миколаївщини: заслужений майстер спорту, чемпіонка світу, бронзовий призер Олімпійських ігор в Атланті, голова комісії “Спорт та навколишнє середовище” відділення НОК України в Миколаївській області Інга Бабакова та заслужений майстер спорту, багаторазова призерка Європи з легкої атлетики, бронзовий призер Олімпійських ігор в Афінах Віта Стьопіна.

Розпочалося свято з привітання директора вищого професійного училища технологій та дизайну Тамари Петрівни Белоусової. Вона наголосила, що у навчальному закладі давно ставляться до спорту, як до основи-основ здоров'я кожної людини. Звернула увагу на спортивні нагороди — кубки, які отримують щорічно учні на змаганнях різних рівнів.

Ведуча заходу, миколаївська письменниця, бібліотекар ОБЮ Віра Марущак звернулася до присутніх із вступним словом “Юність. Спорт. Здоров'я”, а потім видатні спортсмени-земляки привітали молодь. Інга Бабакова побажала міцного здоров'я, яке є основою всього життя. Акцентувала на необхідності займатися спортом, розповіла, що лише при постійній наполегливій праці можна досягти певних успіхів. Їй самій доводилося дуже багато працювати, і лише віра в свої сили, прагнення до перемоги та бажання бути однією з кращих допомогли досягти сьогоднішніх висот. Вітала учнів і Віта Стьопіна, яка наголосила, що саме вони — майбутнє держави. Спорт допоможе розкрити здібності, вдосконалить не лише тіло, а, насамперед, особистість.

У спортивній програмі “Спритні і дужі” взяли участь дві команди: майбутніх перукарів та кравців. Глядачі емоційно підтримували учасників змагань оплесками та гучними вигуками. За змаганнями спостерігали компетентні судді, яких очолив директор Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з легкої атлетики Анатолій Іванович Бугайов. Оцінюючи кожен з восьми видів вправ, вони назвали переможців. Але переможених не було: всі учасники отримали дипломи, які вручили Віта Стьопіна та Інга Бабакова. Голова правління обласного благодійного фонду «Індиго» Ольга Криницька подарувала книги для бібліотеки училища і закликала молодь все життя дружити зі спортом.

“У світі спорту” — такий ерудит-турнір з учнями провела Віра Марущак. Було визначено трьох кращих знавців спорту, котрі отримали подарунки. На закінчення заходу учні з інтересом переглянули виставку літератури “Спорт — запорука здоров'я”, на якій були представлені книги про різноманітні види спорту.

Спорт — надійний фундамент для досягнення високих цілей, він займає важливе місце у фізичній та духовній культурі особистості. Учасники спортивного свята — за здоровий спосіб життя, тому що здоровому завжди здорово!


Фото Світлани Топчій.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.