Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти “Good Silent Party ІІ” у Миколаєві

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

23 березня у бібліотеках двадцяти п’яти міст України відбувся всеукраїнський радіофлешмоб “Good Silent Party” у формі тихої вечірки в навушниках, до якої в режимі онлайн долучилися бібліотеки з різних куточків України. На миколаївську “Good Silent Party” в обласну бібліотеку для юнацтва завітала молодь, що прагне ламати стереотипи і рухатися вперед, серед якої учасники Української Академії Лідерства, поетично-музичного об’єднання “Молодість у віршах”.

Усі дотрималися дрес-коду вечірки — прийшли зі смартфонами і навушниками. Через завантажений застосунок “Радіо Сковорода”  всі приєдналися до трансляції з міста-ініціатора Старобільська, де о 18-00 розпочалася зустріч з письменником Сергієм Жаданом. Після надихаючої промови, присвяченої необхідності трансформування стереотипної уяви про українські бібліотеки, всі приєдналися до флеш-мобу — розважатися по-тихому з усією країною. У Фейсбуці проходила відеотрансляція міксу нової української танцювальної музики від діджея Sunny Boy.


Молодь робила стріми вечірок із різних бібліотечних локацій по всій країні, і Миколаїв, звичайно не залишився осторонь. До речі, гості з миколаївського осередку УАЛу представляли студентів з різних куточків України — Дніпра, Тернополя, Херсона, Львова, Маріуполя. Крім танців під запальні ритми гурту “Сергій Жадан і собаки” та інших вітчизняних колективів, юнаки та дівчата з захопленням переглянули художні роботи Олени Демидової, спортсменки, інтелектуалки, прихильниці фан-арта.

Констатуємо, що завдання вийти за межі стереотипів і показати бібліотеку зовсім новим простором, об’єднати навколо себе прогресивних та сміливих було виконано!

Учасники тихої вечірки дякують бібліотеці в особах її співробітників Андрія Алієва, Олесі Зеленкової і Катерини Липовської за гостинність, класну атмосферу і справжній драйв.

tyha_vechirka_1 tyha_vechirka_2 tyha_vechirka_3 tyha_vechirka_4

tyha_vechirka_5 tyha_vechirka_6 tyha_vechirka_7 tyha_vechirka_8

tyha_vechirka_9 tyha_vechirka_10 tyha_vechirka_11 tyha_vechirka_12

tyha_vechirka_13 tyha_vechirka_14 tyha_vechirka_15 tyha_vechirka_16

tyha_vechirka_17 tyha_vechirka_18 tyha_vechirka_19 tyha_vechirka_20

tyha_vechirka_21 tyha_vechirka_22 tyha_vechirka_23 tyha_vechirka_24

tyha_vechirka_25 tyha_vechirka_26 tyha_vechirka_27 tyha_vechirka_28

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.