Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Молодіжний простір: всесвіт персонажів на виставці Артема Тітова

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

1 лютого в Молодіжному просторі Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва пройшла художня виставка Артема Тітова під назвою “Світ, в якому я живу”, всі роботи з якої гості відразу розібрали під час розіграшу у форматі аукціону та міні-гри.

Молодий миколаївський автор, який у 2018 році вже презентував свою творчість у бібліотеці, представив 55 сюжетних робіт у трьох циклах: Місто. Всередині аркади (люди в клубі). Тварини. “Всі персонажі картин живуть в одному Всесвіті, кожен з них — індивідуальність зі своїми внутрішніми переживаннями, радощами, турботами. У сюжетах все максимально перебільшено. Там можна зіткнутися з такими поширеними темами, як екологічні проблеми, стереотипи щодо їжі, тіла, моди, краси, вегетаріанства, сучасної культури”, — звернувся до присутніх Артем. Не менш епатажними за малюнки були і підписи до них у вигляді прозових описів або уривків текстів пісень гуртів “Ленінград”, “Валентин Стрикало”, співаків Сергія Бабкіна і Монєточки. Як пояснив Артем, художні роботи і музичні підписи поєднує не сенс, а він сам, тобто його вибір певної музики під час малювання певної роботи.

Підтримати Артема Тітова прийшли його рідні і друзі, а оцінити творчість — підписники сторінки в Instagram і гості з Одеси та Києва, яких він закликав “окультурити Миколаїв”.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.