Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Інформаційно-ресурсний центр Молодіжний рух Миколаївщини Миколаївський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Батьківщина молода»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Інформаційно-ресурсний центр - Молодіжний рух Миколаївщини

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції Миколаївської області у 2001 році.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Батьківщина молода» є молодіжним крилом Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Мета — захист прав молоді та сприяння молодим громадянам України в своєму розвитку: соціальному, духовному, фізичному, професійному.

Члени молодіжної організації розділяють спільну з партією політичну ідеологію центристського спрямування, багато хто з них є також членом партії  ВО «Батьківщина».

Членство в організації — це можливість здобути досвід громадської діяльності та загартувати лідерський характер. Організація активно налагоджує контакти з європейською молоддю, з молодіжними організаціями тих партій, з якими співпрацює ВО „Батьківщина”; приєдналася до Європейської хартії участі молоді в муніципальному та регіональному житті та має намір реалізувати її.

Першочергові завдання:
  • допомога Блоку Юлії Тимошенко в реалізації комплексної програми «Студентський прорив», яка є складовою частиною програми «Український прорив: до справедливої і конкурентоспроможної країни»;
  • створення реальних, а не декларативних умов для більш повної самореалізації молоді у соціально-економічному, політичному та культурному житті суспільства;
  • участь у формуванні та реалізації державної молодіжної політики на всеукраїнському і місцевому рівнях;
  • сприяння підвищенню громадської та політичної активності молодих громадян, їх ролі у громадському та політичному житті країни через забезпечення їх поінформованості;
  • активне сприяння поліпшенню стану навколишнього середовища, екосистем, розташованих на території України;
  • реалізація навчальних і освітніх програм, спрямованих на підвищення поінформованості, зростання фахового і загально-інтелектуального рівня молодих громадян, а також представників установ і організацій, які беруть участь у молодіжній політиці.
Миколаївський обласний осередок ВМГО “Батьківщина молода» сьогодні нараховує близько 3000 членів, із яких 3 — депутати.

За 10 років проведено близько 500 заходів. У березні 2009 року ВМГО "Батьківщина молода" і політична партія "ВО "Батьківщина" розпочали спільний проект — "Відкрите Обговорення "Найкраща Альтернатива". Мета проекту: сприяння розбудові в Україні відкритого громадянського суспільства в молодіжному середовищі.

Завдання проекту:
  • формування в суспільстві усталеної потреби публічного обговорення суспільних проблем шляхом проведення відкритого діалогу та створення майданчиків для відкритого обговорення питань політичного та соціально-економічного розвитку;
  • забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, що передбачає залучення до процесів державотворення в першу чергу молоді як потенційного державного службовця;
  • напрацювання узгодженого бачення майбутнього України, системи спільних соціальних цінностей;
  • створення системи кадрового резерву – майбутніх лідерів Батьківщини.
Заходи по реалізації проекту: організація та проведення конференцій, семінарів, круглих столів, різноманітних конкурсів; виготовлення та поширення інформаційних матеріалів проекту.

Першим кроком з реалізації проекту стало проведення Всеукраїнського конкурсу творчих робіт за темою: «Любіть Україну – вона найкраща».

Переможців конкурсу визначало журі, до складу якого увійшли відомі громадські діячі, науковці, політики. Переможці конкурсу нагороджені відзнаками та цінними призами.

Голова Миколаївського обласного осередку ВМГО “Батьківщина молода” — Д. Матвєєва

Контактна адреса:
54001, м. Миколаїв,
вул. Даля, буд. 28

В пресі:


Нардеп-николаевец от БЮТ Р. Забзалюк подарил областной библиотеке компьютеры для детей, которым он уже проводил экскурсию по Верховной Раде // www.pn.mk.ua/news/ — 2010. — 25 января.

Васильева А. Народный депутат-БЮТовец Роман Забзалюк накануне второго тура президентских выборов подарил областной библиотеке для юношества компьютеры / А. Васильева // http://nikvesti.com/news/ – 2010. — 25 января.

Влащенко А. Забзалюк вручил библиотеке компьютеры и книги, а школьникам пообещал экскурсии по Верховной Раде, Секретариату Президента и Кабмину / А. Влащенко // http://novosti-n.mk.ua. — 2010. — 25 января.

Шляпников В. Роман Забзалюк: «Помощь библиотекам – это наш вклад в будущее Украины» / В. Шляпников // http://www.mukola.net/blog.php?id=25868. – 2010. – 26 января.

Коренковская Т. Компьютеры — для библиотеки / Т. Коренковская // Рідне Прибужжя. — 2010. — № 10 (28 січня). — С. 2.


Мирошниченко А. Компьютеры и книги — библиотеке / А. Мирошниченко // Южная правда — 2010. — №11 (30 января). — С. 3.


Корн А. Компьютеры в библиотеках / А. Корн // Наш город. — 2010. — № 4 (27 января — 2 февраля). — С. 16.
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.