Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Краєзнавчий калейдоскоп Карта творчості Наталія Дуракова

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Краєзнавчий калейдоскоп - Карта творчості

«Хоча життя і не складається з одних лише танців, зате справжній танець – як усе життя!»
Леонід Сухоруков

Коли в селі молодь має доступ до культурних розваг та змістовного дозвілля, таке село завжди розвиватиметься. На щастя, в нашому селі Добре, що входить до складу Баштанської ОТГ Миколаївської області, є ентузіасти, які сприяють цьому, і юнаки та юнки, які хочуть і можуть реалізувати себе у творчості. При Добренському сільському будинку культури працюють хореографічний та вокальний гуртки, регулярно проводяться концерти та інші масові заходи. Я особисто є учасницею танцювального колективу «Гармонія» під керівництвом Дуракової Наталії Василівни.


Наталія Василівна народилася 24 листопада 1990 року в селі Добре. Закінчила місцеву ЗОШ, навчалася в Миколаївському професійному ліцеї торгівлі та ресторанного сервісу (2007-2009). З 2016 року почала працювати в Добренському сільському будинку культури художнім керівником, з 2019 року стала його директором. Наталія Василівна заміжня, виховує двох донечок.

Концерти та різноманітні заходи, які проводяться під керівництвом Наталії Василівни, завжди збирають жителів села, а гості приємно вражені високим рівнем номерів. Дарують свою творчість молодша, середня та старша групи колективу «Гармонія» не лише односельцям, відеозаписи виступів із задоволенням переглядають за межами Доброго.

Наталія Василівна – вимогливий та дисциплінований керівник, творчо підходить до створення танцювальних номерів та їхньої презентації. Учасники ж з не меншим завзяттям та охотою відвідують хореографічні заняття й репетиції, попри навчальну чи іншу зайнятість.

Бібліотекар Добренської бібліотеки-філії Баштанської ЦБС Борискіна Л. Ф. так відгукується про роботу хореографічного гуртка та колективу «Гармонія»: «Тішуся, що наші діти мають можливість проявити себе на сцені, що є керівник, який вміє їх організувати, навчити і продемонструвати їхні таланти, в тому числі й за межами нашого села». Батьки дітей-учасників танцювального гуртка також вдячні Наталії Василівні за добросовісне ставлення до роботи, терпіння та наполегливість.


Завдяки заняттям танцями діти долучаються до активного життя Добренської громади, адже «Гармонія» ніколи не лишається осторонь усіх важливих для подій. У червні 2019 року учасники разом зі своїм керівником взяли участь у майстерні досвіду «Школа – центр активності громади», що проходив на базі Добренської ЗОШ та зібрав учасників з усієї Баштанської ОТГ.

Танці допомагають юним добренцям розкрити свої таланти і творчий потенціал, дають змогу набути гарної постави та фізичної форми, розвивають пластику, сприяють подоланню невпевненості у собі, страху публічних виступів, дарують естетичну насолоду як танцюристам, так і глядачам. Тих, хто займається танцями, помітно відразу: в них плавні рухи, красива постава, хороша пластика та гарний настрій. Важко переоцінити значення хореографічного гуртка для села, адже молодь може себе реалізувати у корисний та приємний спосіб.

Танцювальний колектив «Гармонія» практикує різні жанрові напрямки: народні, сучасні, бальні, парні та групові танці. Серед постановок є грузинські, фінські, молдовські, індійські танці.

«Гармонію» охоче запрошують на різні фестивалі та культурні заходи. Нещодавно середня та старша група взяли участь у щорічному фестивалі до дня Івана Купала у селі Мішково-Погорілове.

Наталія Василівна користується заслуженою повагою на Миколаївщині. Вона та її колектив мають чимало відзнак. Цілком закономірною стала перемога Н. Дуракової в номінації «Молодь Баштанщини – 2018».


Добренський сільський будинок культури став тим осередком гуртування активної молоді, який дасть змогу нашому селу можливість долучатися до розвитку культури в Миколаївській області та виховувати небайдужих і талановитих громадян України.


Матеріал підготовлено Колісніченко Віолеттою Вікторівною, ученицею Добренської ЗОШ І-ІІІ ступенів, с. Добре Баштанського району, в рамках обласного молодіжного конкурсу-2019 “Творимо імідж громади разом” (учасник).
 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.