Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Краєзнавчий калейдоскоп Карта творчості Людмила Бєлосвєт

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Краєзнавчий калейдоскоп - Карта творчості

Бєлосвєт Людмила Василівна народилася 16 червня 1955 року в селі Ковалівка Варварівського (нині Миколаївського) району Миколаївської області. З дитинства захоплювалась творчістю, особливо малюванням. Неабияк вплинула на дівчинку батькова сестра Марія, майстерна вишивальниця. Саме вона прищепила Людмилі любов до творчості. Тітка не вміла малювати і тому просила небогу зобразити їй ту чи іншу вподобану квітку. Згодом під вправними руками тітки ці квіти оживали райдужними кольорами.


Людмила брала участь у виставках і конкурсах дитячого малюнка, була членом редколегії шкільної газети. Після закінчення школи остаточно вирішила пов’язати свою долю з мистецтвом. У 1979-1981 рр. навчалась і закінчила повний курс заочних двохрічних курсів художників-оформлювачів при Миколаївському обласному науково-методичному центрі народної творчості та отримала спеціальність «Художник-оформлювач, виконавець», «Керівник гуртка образотворчого мистецтва».


Працювала за отриманою спеціальністю: художником-оформлювачем в сільських господарствах області (1978-1991), викладачем образотворчого мистецтва Христофорівської школи мистецтв (1989-1996). З 1991 і до нині за сумісництвом викладає образотворче мистецтво у Христофорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів та є керівником гуртка образотворчого мистецтва «Струмочок» Будинку дитячої та юнацької творчості Баштанського р-ну при Христофорівській ЗОШ. А ще Людмила Василівна – керівник Христофорівської народної студії образотворчого мистецтва «Веселі акварелі».

Л. В. Бєлосвєт вчить дітей творити і прагнути до творчості, розвиває в них здатність фантазувати, схильність до самовираження засобами образотворчого мистецтва, плекає індивідуальний мистецький талант, виховує морально-духовну культуру, естетичні ідеали, почуття гармонії і краси; прищеплює їм любов до прекрасного, шанобливе ставлення до культурної спадщини України. Під її керівництвом студійці беруть участь у виставках, фестивалях, обласних оглядах та конкурсах районного, обласного та Всеукраїнського значення, на яких займають призові місця.

Людмила Василівна постійно працює над впровадженням інноваційних технологій. Проводить цікаві, насичені різноманітними формами заняття. Її учні володіють такими видами образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва: графіка, живопис, монотипія, розпис, скульптура, композиція, конструювання та аплікація.Своїм досвідом роботи Л. В. Бєлосвєт ділиться з колегами на семінарах-практикумах, майстер-класах, в школі професійної педагогічної майстерності БДЮТ «Пошук».

Особливу увагу власній творчості Людмила Василівна не надавала, так як мала слабий зір, малювала лише з нагальної потреби. Але так трапилося, що малювання тісно ввійшло в її життя. У 2015 році Л. В. Бєлосвєт вступила до обласного творчого об’єднання художників-аматорів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Прибужжя».

2013 р. – Бєлосвєт Л. В. взяла участь в обласному конкурсі художніх робіт керівників творчих об’єднань та гуртків образотворчого мистецтва «Золота палітра», де була визнана переможцем і нагороджена цінним подарунком.

2014 р. – учасник обласного огляду народних студій образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Майстри барвистої палітри» Миколаївщини в складі Христофорівської народної студії, яка відбулася в Миколаївському обласному художньому музеї ім. В. Верещагіна.

2015 р. – автор персональної виставки творчого проєкту «Нові імена Миколаївщини 2015-2016 рр.» (Миколаївський обласний краєзнавчий музей).

2016 р. – участь у підсумковій виставці творчого проєкту «Нові імена Миколаївщини 2015-2016рр.» (Миколаївський обласний художній музей ім. В. Верещагіна).

2017 р. – учасник обласного огляду народних студій образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Майстри барвистої палітри» (Миколаївський обласний художній музей ім. В. Верещагіна).

2017 р. – персональна виставка «Краю мій – колиска мрій» в Баштанському районному краєзнавчому музеї.

2017 р. – учасник обласної виставки художніх виробів майстрів Миколаївщини «ДИПТИХ – АRТ-2017» (монохромія & поліхромія) в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї.

2018 р. – учасник обласної виставки художніх виробів майстрів Миколаївщини «ДИПТИХ – АRТ-2018» (чоловіки & жінки) в Миколаївському обласному художньому музеї ім. В. Верещагіна.

В творчості Людмили Василівни більше 70 робіт живопису і графіки. На майбутнє має багато планів.

Як керівник студії вона нагороджена грамотами та подяками обласної ради, управління освіти, обласного та районного Будинків творчості, управління культури районної та обласної держадміністрації, є лауреатом Всеукраїнського фестивалю майстрів мистецтв та народної творчості і огляду народної творчості «Мій рідний край, оспіваний піснями».


Матеріал підготовлено Тиць Богданою Володимирівною, с. Христофорівка Баштанського району, в рамках обласного молодіжного конкурсу-2019 “Творимо імідж громади разом” (учасник).
 

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.