Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Творча лабораторія для фахівців З досвіду роботи Бібліопазли: День Героїв Небесної Сотні

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Творча лабораторія для фахівців - З досвіду роботи

alt Минає рік з часу загибелі Героїв «Небесної сотні». Світла небесна пам’ять кожному, чиє життя обірвалося в серці української столиці, всім тим, хто не дожив кілька днів до весни. Батьківщина втратила своїх синів. Це великий біль для кожного, хто є українцем.

 

У бібліотеках ЦБС Миколаївщини пройшли заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.


20 лютого Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва в рамках циклу "Захід - Схід: єднання міст" організувала презентацію персональної виставки донецького фотографа, який зараз мешкає в Миколаєві, Анатолія Спиці "Гаряча мить історії". Фотографії відображають події, які відбулися у січні 2014 року в Києві. До 13 березня городяни можуть ознайомитися з експозицією та книжковою виставкою "Майдан: Революція Гідності".

alt

 

У Березанській центральній районній бібліотеці пройшла година пам’яті, на якій учні 11-х класів Березанської ЗОШ переглянули мультимедійну презентацію “Як це було” та ознайомились з книжковою виставкою “Події Революції Гідності, 18-20 лютого”.

alt

alt

alt

alt

alt


Виставку “У вогні народжується сталь, в боротьбі народжується нація” було презентовано у Братській ЦРБ учням та викладачам професійно-технічного училища №17.

alt

alt

Години патріотизму “Герої не вмирають… Просто йдуть” і “Герої серед нас” пройшли у Єланецькій ЦРБ та Великосербулівській сільській бібліотеці-філії. Також до уваги читачів районної бібліотеки виставка-панорама “День пам’яті Небесної сотні”.

alt

alt

alt

alt


Співробітники Снігурівської центральної районної бібліотеки провели історико-інформаційну годину “Небесна сотня: герої не вмирають!” для учнів 10-х класів ЗОШ №1.

alt

В Новоодеській районній бібліотеці відбулася зустріч учнів загальноосвітніх шкіл та професійного аграрного ліцею з учасником Майдану (нині — волонтером) Олександром Щербиною. У бібліотеках Новоодеської ЦБС також пройшла низка заходів: патріотична година “Майдан: хроніка подій” (міська бібліотека-філія), урок пам’яті “Їм у віках судилося безсмертя…” (Гур’ївська б/ф), година пам’яті “Герої Небесної Сотні” (Костянтинівська б/ф), година патріотизму “Слава Небесній Сотні” та вечір-вшанування “Небесна Сотня: Герої, які змінили хід історії” (Дільнича б/ф).

alt

alt

altalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

Година-реквієм “Доля вибрала нас” пройшла у читальній залі Кривоозерської ЦРБ.

alt
 

У бібліотеках Миколаївської ЦБС в пам’ять про полеглих за майбутнє України пройшли такі заходи: години пам’яті “Наші Ангели-охоронці на небі” (Степівська б/ф), “Наді мною, юним, молодим…..” (Кир’яківська б/ф); уроки вшанування “Нам не треба стояти на колінах” (Веснянська б/ф), “За право бути Українцем і за свою Батьківщину” (Нечаянська б/ф), “Їх назвали Небесною сотнею” (Ковалівська б/ф).

Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.