Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти SKYPE-міст із Генічеською районною дитячо-юнацькою бібліотекою

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

20 квітня в рамках міжрегіонального проекту “Всеукраїнський бібліотечний простір для молоді: ланцюжок єднання” відбулася  Skype-зустріч  між бібліотекарями Миколаївської ОБЮ та Генічеської районної дитячо-юнацької бібліотеки.Директор МОБЮ Н. В. Ткаченко вітала колег з Херсонщини і побажала цікавого та плідного професійного спілкування.

Модератор зустрічі, провідний методист МОБЮ Н. В. Драгуновська, запросила до слова свою колегу — методиста науково-методичного відділу А. О. Мороз, яка розповіла про методично-бібліографічні ресурси бібліотеки, особливу увагу приділивши методичним рекомендаціям щодо підготовки та проведення різноманітних форм квестів.

Практичні поради щодо підготовки та проведення краєзнавчих foot-квестів вулицями рідного міста надала бібліотекар відділу соціокультурної діяльності молоді О. А. Криловська.

Бенефіси молодіжних стартапів “Нова генерація лідерів” другий рік поспіль є одним з іміджевих бібліотечних заходів. Про особливості їх проведення та найцікавіших гостей-стартаперів розповіла І. С. Холодулькіна, бібліотекар відділу соціокультурної діяльності молоді.

М. О. Гусак, завідувач сектору медіа-освіти і творчості молоді, познайомила генічеських колег з результатами роботи сектору: відеооглядами книжок і свіжої преси, буктрейлерами, інтерактивними іграми та запропонувала їх для використання колегами в роботі для урізноманітнення масових заходів.Т. М. Гервасьєва, провідний бібліотекар відділу автоматизації бібліотечних процесів, розповіла про спільний проект бібліотеки та Філії публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” “Миколаївська регіональна дирекція” “Тест 99”.

Миколаївські бібліотекарі побажали колегам успіхів, наснаги та досягнень у професійній діяльності. А за місяць своїми кращими напрацюваннями ділитимуться колеги з Генічеської районної дитячо-юнацької бібліотеки.


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.