Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Екскурсія для майбутніх колег

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

16 вересня на екскурсію до обласної бібліотеки для юнацтва завітали майбутні колеги — студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

Гостей зустрічала завідувачка науково-методичного відділу Ірина Бринкіс. Вона розповіла 41-річну історію бібліотеки, звернула увагу на її приміщення, що є архітектурною пам’яткою кінця ХІХ століття. Студенти познайомилися з новими надходженнями науково-методичного відділу та конкурсними роботами їх однолітків — учасників і переможців обласних молодіжних конкурсів “Наша спадщина”, “Герої нашого часу”, “Читаємо вишиванку як книгу”.

Про книжковий фонд бібліотеки, його організацію, збереження і популяризацію розповіла Ольга Ігуменцева, завідувачка відділу обслуговування користувачів. Студенти відмітили беззаперечний плюс — фонд ОБЮ знаходиться у відкритому доступі, що дозволяє читачеві самостійно вибрати вподобану книгу/журнал/газету. Пані Ольга додала, що на разі ведеться велика робота по рекласифікації бібліотечного фонду відповідно до таблиць УДК.

Роботу відділу “Інтернет-центр” презентувала бібліотекарка Юлія Задеряка. Молода фахівчиня перелічила основні послуги, які надає відділ своїм користувачам: безкоштовний доступ до інтернету, консультації з використання ресурсів мережі, WI-FI zone, аудіо- та електронні книги, віртуальні бібліотечні довідки, створення мультимедійних презентацій, запис інформації на електронний носій, сканування документів. Студенти були вражені цим, до слова, ще неповним переліком.

Екскурсійну естафету продовжила Оксана Криловська, провідна бібліотекарка відділу соціокультурної діяльності молоді. Вона ознайомила присутніх з діяльністю відділу, детально зупинилася на основних програмах і найцікавіших масових заходах: краєзнавчих foot-квестах, віртуальних екскурсіях миколаївськими вулицями, молодіжними стартапами тощо.

Одним з найпопулярніших серед молоді бібліотечних заходів є освітньо-ігровий воркшоп “#МОЛОДЬ_іде_на_ВИБОРИ”. Перевірити себе на знання основ виборчого права запропонували студентам фахівчині сектору медіаосвіти і творчості молоді Марина Гусак і Олеся Зєлєнкова. В ігровій формі бібліотекарки ознайомили присутню молодь із базовими поняттями виборчого законодавства, процедурою голосування, можливими правопорушеннями під час виборів та юридичною відповідальністю за порушення. Така інформація є необхідною молоді, яка голосуватиме вперше. Це і відзначили студенти, додавши гумористичний, але влучний слоган: “Молодь не лайкає, молодь голосує!”. 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.