Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Виїзна культурно-спортивна сесія для молоді Кир’яківки

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

17 вересня в межах спільного проєкту Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва і Кир’яківської сільської бібліотеки-філії Миколаївської ЦБС відбулась друга виїзна інформаційна сесія «Молодь ТІК: творча, інтелектуальна, креативна».

Культурно-спортивне спрямування заходу обумовило і відповідний склад виїзної бібліотечної команди: методистка, фахівчиня з читання, поетеса і спортсменка.

Карантинні обмеження внесли певні корективи у визначений проєктом формат і, відповідно, й у програму. Зустріч проходила на спортивному майданчику Кир’яківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, де бібліотекарка МОБЮ і тренерка з паверліфтингу Юлія Задеряка відкрила спортивну студію “Від веселих стартів — до олімпійських вершин”. Вона провела для школярів відкрите тренування. Юні спортсмени виконували запропоновані вправи з дотриманням необхідної техніки. Хлопці мірялися силою, вправляючись з гирею, а дівчатам сподобалися вправи з фітнес-гумкою. Юлія порекомендувала комплекс щоденних вправ на різні групи м’язів, щоб підтримувати себе в формі. А оскільки Юлія насамперед бібліотекарка і книголюбка, вона провела серед присутніх бліц-опитування аби дізнатися їхні читацькі смаки і плани, поділилася власними книжковими рекомендаціями. Тренерка запросила всіх охочих продовжити тренування в онлайн-форматі. Вчитель фізкультури Петро Станіславович Трофімов з гордістю представив своїх учнів (Миронова Андрія, Зборовського Дмитра, Хоменка Дмитра, Гуцол Анну, Бурлаку Валерію) та їх численні нагороди за спортивні досягнення. Як з'ясувалося, навіть бібліотекарка Кир'яківки Алла Гарагуля має медаль за підкорення Говерли у 2017 році!

Героїня літературної студії – поетеса, керівниця літературно-музичного об'єднання «Молодість у віршах» і бібліотекарка Валентина Гавришко – розповіла не лише про свою творчість, а й ознайомила присутніх з подробицями творчого життя миколаївської молоді. Завдяки Валентині школярі «зазирнули» за лаштунки творчого повсякдення «Молодості у віршах»: курйозні випадки під час заходів, складнощі планування літературних подій та пошуку спільної мови з учасниками проєкту. Поетеса презентувала авторську ліричну поезію і «ворожила» дівчатам на своїх віршах.

Провідна бібліотекарка відділу обслуговування користувачів Марина Петрова, відповідальна за книгообмін між двома бібліотеками задля кращого задоволення читацьких потреб сільської молоді, презентувала книжкову виставку «Спортивна гордість Миколаївщини» та сучасну художню літературу з фонду обласної бібліотеки для юнацтва: твори В. Лиса, Л. Дереша, О. Вільчинського, О. Чупа, В. Єшкілєва, І. Роздобудько та ін.

Інформаційну студію «Сучасна бібліотека — майданчик ідей» представила Ірина Бринкіс, завідувачка науково-методичного відділу. На прикладі знакових проєктів Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва (Молодіжний простір, лабораторія молодіжних ініціатив «ГОшка», кластер активних громадян «Інтерактивні платформи: участь громади в управлінні містом», бенефіс молодіжних стартапів «Нова генерація лідерів») вона довела, що бібліотека – це дійсно місце, де народжуються і втілюються ідеї, часом найсміливіші, це джерело активності, лідерства і творчості.


А на завершення виїзної сесії зробили спільні світлини і вручили подяку бібліотекарці Кир'яківської сільської бібліотеки-філії Аллі Вікторівні Гарагулі за реалізацію на високому професійному рівні спільного проєкту “Молодь ТІК: творча, інтелектуальна, креативна”, активну життєву позицію у вихованні юного покоління, привернення уваги громади до ролі і високої місії бібліотечної установи та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначатимемо вже через два тижні.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.