Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Презентація роману Тетяни Купрієвич «Бажання жінки»

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

16 березня у Молодіжному просторі обласної бібліотеки для юнацтва письменниця Тетяна Купрієвич презентувала свою нову книгу і перший роман водночас – «Бажання жінки». Наживо мали задоволення поспілкуватися з авторкою студентська молодь, бібліотекарі, а в онлайні долучилися шанувальники її творчості з Єланця.

Модератор Андрій Алієв зауважив, що творча дружба і співпраця бібліотеки з письменницею триває вже три роки: творчі зустрічі (у тому числі онлайнові), презентація поетичної збірки, і ось тепер – першого роману. Першого виданого не в Миколаєві, першого, написаного виключно українською мовою.

Його ідея виникла у Тетяни після зйомок в сюжеті ранкового шоу «Новий день» на телеканалі «Миколаїв: Суспільне». Думки, почуття, роздуми, мрії і бажання вилились на папір. Через п’ять місяців роман був написаний. За час карантину письменниця його переписала тричі і думала про видання. Наважилась відіслати рукопис до київського видавництва «Брайт Букс», чия місія (приносити у книжках якісну інформацію і розумно розважати читачів) є близькою Тетяні. До того ж, вона згадала чудове оформлення дебютної книги Інни Моісєєвої, також виданої в «Брайт Букс» і презентованої в нашій бібліотеці.

І ось збулося! Напередодні Дня закоханих роман Тетяни Купрієвич «Бажання жінки» побачив світ! Він вийшов у книжковій серії «Теплі історії». Обкладинка, як і мріяла авторка, – справді чудова. Її створила дизайнерка видавництва Вікторія Кириченко. Разом з письменницею вони зашифрували на обкладинці перші бажання трьох героїнь роману. Що це за бажання, відгадували всі присутні. Відгадали, але не розкажемо. Адже роман вартий того, щоб його читати, «розшифровувати», обмірковувати. Він про сімейне щастя і жіночі мрії. Завдяки історіям п’яти пар письменниця розповідає, як змінюються впродовж життя найзаповітніші бажання героїнь; як панянки обиратимуть свої половинки; що заважатиме й допомагатиме в складних ситуаціях кожній із них.

Про жіночі бажання багато говорили і на презентації. Навіть написали найзаповітніші на клаптиках кольорового паперу, і дві присутні щасливиці отримали надію, ба більше – гарантію письменниці, на їхнє скоре втілення. Особлива атмосфера зустрічі налаштовувала на щирість і відвертість. Запитували письменницю, запитувала письменниця. Ділились особистим, жіночим: мріями про судженого, говорили про материнство, про сімейне щастя, міркували про творчість, самореалізацію, її поєднання з сімейними обставинами і обов’язками.

Розмови поєднували з читанням уривків роману. Жіночу партію, звичайно, виконувала авторка, а чоловічу – єдиний представник сильної статі – модератор. До слова, Андрій (подібно до героя голлівудського фільму) тепер точно знає, чого хочуть жінки.

Для Тетяни Купрієвич письменство є задоволенням. Для її читачів задоволення – її твори. Адже вони нагадують, що справжнє щастя й реальне диво можливі, якщо в серці і вчинках панує безмежне кохання.

Дякуємо пані Тетяні за зустріч, за подаровану книгу. Бажаємо здоров’я, натхнення і нових творів!

Миколаївці, займайте чергу! «Бажання жінки» вже в бібліотеці!


 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Интересная статья? Поделись ею с другими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.