Головна | Афіша | E-FreeLibrary | Каталог | Блог | Контакти
Головна Події та новини Фотофакти Молодіжний пазл року: звітуємо про 2019-й

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Події та новини - Фотофакти

13 лютого обласна бібліотека для юнацтва підвела підсумки роботи за 2019 рік. Звітуючи перед громадськістю, складали “Молодіжний пазл року”, елементами якого стали найуспішніші проєкти, реалізовані бібліотекою, знакові події, важливі здобутки і втілені в життя довгоочікувані плани. Складати цілісну картину 2019-го колективу МОБЮ допомагали партнери, колеги, друзі, учасники та герої заходів і, звичайно ж, молодь і читачі.

“Рік, що минув, був насичений подіями, знайомствами та зустрічами, дав старт новим проєктам, укріпив співпрацю і партнерство, продовжив успішні інсайти,” — зазначила директор бібліотеки Наталія Вікторівна Ткаченко. Вона не стала зупинятися на цифрах, хоча вони теж досить красномовні (обслужено 11 тисяч користувачів, ними прочитано майже 209 тисяч книг, проведено 256 заходів, які відвідали маже 8 тисяч осіб, методичні видання, вебінари, буктрейлери, виступи на радіо і телебаченні, відрядження), а підкреслила, що результатом невтомної щоденної праці всього колективу, професійності і творчості є головне —  задоволені вдячні читачі.

Модератори заходу — завідувач відділу Андрій Алієв і провідний бібліотекар Тетяна Гервасьєва — скористалися нагодою і привітали Наталію Вікторівну з виходом у світ нового видання перекладених і упорядкованих нею балад та легенд Ованеса Туманяна. А потім взялися пазлувати чи то пак звітувати.
ї

Отож, Молодіжний пазл 2019 року обласної бібліотеки для юнацтва складався з всеукраїнських подій, в яких взяла участь МОБЮ: бібліотечної вечірки “Good Silent Party” в рамках всеукраїнського проєкту Сергія Жадана і Радіо Сковорода, зустрічі в молодіжному форматі з відомим письменником Андрієм Кокотюхою, комунікаційних тренінгів “Тимбілдинг проти булінгу” у межах кампанії Мін’юсту #СтопБулінг. Перші частинки пазла-2019 встановили співорганізатори, партнери і учасники вище вказаних подій — Гліб Стрижко, ментор Української академії лідерства, заступник керівника Миколаївського осередку УАЛ з особистісного розвитку, Дар’я Сергіївна Гулькова, керівник Центру психологічної служби МНУ ім. В. Сухомлинського, і Анна Анатоліївна Хитько, старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю УПП в Миколаївській області. Вони дякували бібліотеці за співпрацю, високо оцінили результати роботи колективу МОБЮ, висловили впевненість у подальшому ефективному партнерстві, дарували подарунки.

Наступна пазлоутворююча складова звітного року — масштабні обласні проєкти. Це, по-перше, бібліотечно-просвітницький проєкт “Трикутник агентів змін: читацька компетенція бібліотекарів, вчителів і молоді”, реалізований бібліотекою спільно з Миколаївською обласною організацією Національної спілки письменників України, і, по-друге, обласний молодіжний конкурс “Творимо імідж громади разом”. Ведучі говорили фактами: оголошено, проведено, підведено підсумки, вивчено, обговорено, укладено... А емоціями, відгуками, оцінками ділилися партнери — Віра Іванівна Марущак, голова МОО НСПУ, учасники заходів — Анастасія Островська і Дарина Яремій, студентки МНУ ім. В. Сухомлинського, колеги — Дар’я Яцкевич, провідний бібліотекар Бібліотеки-філіалу для юнацтва ЦБС для дорослих, переможець молодіжного конкурсу і героїня його роботи і бабуся одночасно — Андрій і Ніна Іванівна Денисюки.

Найцікавіші соціокультурні заходи — молодіжні стартапи, турніри (у тому числі студентські і міжрегіональні) з інтелектуальних ігор, творчі квартирники поетично-музичного об’єднання “Молодість у віршах”, яке в 2019 році “оселилося” в бібліотеці, — теж стали елементами пазла бібліотечного 2019-го. Стартаперів презентувала “найсолодша” героїня минулорічних бенефісів — Алла Михальченко, а від імені “Молодості” говорили Валентина Гавришко і Саша Ра.

Кульмінацією року стала довгоочікувана і знакова для бібліотеки подія — відкриття Молодіжного простору — майданчика для неформальної освіти і самореалізації молоді, для комунікації і культурного відпочинку. Почесну місію поставити завершальний елемент і розсекретити пазл року — Молодіжний Простір — виконала директор закладу Наталія Вікторівна.
Гостей заходу своєю поезією надихали молода поетеса Валентина Гавришко, піснями тішила талановита Саша Ра, веселили мотиватори від бібліотечних пухнастих помічників. Також приємним для бібліотекарів МОБЮ і цікавим для всіх присутніх було відеопривітання від Андрія Кокотюхи.

Доброю традицією стало вручення Сертифікатів почесного друга бібліотеки. Цьогоріч “сертифікованими” стали наші друзі: давні і сердечні (Віра Іванівна Марущак), шановані та дорогі нашим серцям (Ніна Іванівна Денисюк), поважні і надійні (Вадим Миколайович Жепало), талановиті і творчі (Валентина Володимирівна Гавришко), молоді і перспективні ментори та студенти Миколаївського осередку Української академії лідерства.

Наостанок головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА Галина Кожушко визнала звіт бібліотеки задовільним, колектив — творчим і креативним і побажала подальших здобутків і здійснення всіх професійних мрій.

А ми працюємо далі і на повну. Втім, це вже історія 2020-го.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:


RSS-підписка

Підписка на публікації

Введіть ваш email:

Delivered by FeedBurner


Прозорро - публічні закупівлі

Я МАЮ ПРАВО!

Единая страна!
.